10 - 16 listopada 2019 

NIEDZIELA 10 Listopada

6.30. + Barbarę Malek.

8.00. O zdrowie, BB, opiekę MB, dary Ducha Św. dla Andrzeja.

9.30. + Elżbietę Karp w 1 rocz. śmierci – od męża.

11.00. + Zbigniewa, Zuzannę i Szczepana Andryszkiewiczów, Józefę, Władysława

               Grałek, Helenę Sekulską.

12.30. W 50 rocz. ślubu Anny i Eugeniusza z podziękowaniem  za

             otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, BB, opiekę MB na dalsze lata życia

             dla jubilatów i ich rodziny.

18.00. W 19 rocz. urodzin Klaudii Twardowskiej z podziękowaniem za otrzymane

             łaski z prośbą o zdrowie, BB, opiekę MB, dary Ducha Św. na dalsze lata

             życia.

PONIEDZIAŁEK 11 Listopada

6.30. + Zofię Sobolewską – od sąsiadów.

7.00. + Helenę Gajewską – od męża.

7.00. + Magdalenę, Eugenię Gonciarz, Helenę, Mariana Filipiak, Sylwestra Rutkowskiego.

9.30. Msza św. z udziałem Wojska.

18.00. + Zofię Buczyńską – od córki Teresy z rodziną.

18.00.  + Zygmunta Mazurka – od żony z rodziną.

WTOREK 12 Listopada

6.30. + Danutę Molga – od syna z żoną i dziećmi.

7.00. + Tadeusza Kamockiego – od córki Joli.

7.00. + Zofię Sobolewską – od córki Bogumiły z synem Kubą.

18.00. + Wiesława Musialika – od rodziny Hertelów i Świeradów.

ŚRODA 13 Listopada

6.30. + Teresę Sej – od córki Ewy z rodziną.

7.00.  + Wiktora Spat – od chrzestnej.

7.00.  + Mariannę Koluszka – od córki.

18.00. Msza św. Fatimska.

CZWARTEK 14 Listopada

6.30. + Piotra Fugiel – od żony.

7.00. + O wieczne zbawienie dla zmarłych członków Koła Różańcowego Nr 13.

7.00. + Zofię Sobolewską –od córki Ewy z mężem Tadeuszem.

18.00. + Mariannę Budkiewicz – od wnuczki Beaty.

18.00. + Piotra w 5 rocz. śmierci, Anielę, Antoniego, Stanisława Górów.

PIĄTEK 15 Listopada

6.30. + Mieczysława Bubla – od żony i córki Renaty z rodziną.

7.00. + Krystynę, Tadeusza Poddębniak – od Janiny Przybyłkowicz z dziećmi.

7.00. + Henrykę Gonciarz w 2 rocz. śmierci – od męża i córki Doroty.

11.00. Msza św. SP Nr 14.

18.00. + Stefana Kaczmarczyka  - od żony i córek z rodzinami.

18.00. + Jana w 12 rocz. śmierci, Wacławę i Janusza Karbowników, Franciszkę i

                Władysława Bajerowskich.

SOBOTA 16 Listopada

6.30. + Wiktora Spat – od sąsiadów z ul. Legionów.

7.00. + Helenę Gajewską – od Zbyszka z rodziną.

7.00. + Andrzeja, Stanisławę, Leona Mordaków.

18.00. + Irenę Broszczyk – od sąsiadów z ul. Kmicica.

18.00. + Józefa, Władysławę, Krzysztofa Pietrzaków, dziadków Męcinów, Zofię

               Kieliszek oraz Jana i Barbarę Michalskich.