17 - 23 stycznia 2021

NIEDZIELA 17 Stycznia

6.30. + Zygmunta Brzezińskiego – 17 greg.

8.00. + Dorotę, Aleksandrę i Henryka Bąbolów, Agnieszkę i Władysława Rokitów.

9.30.  + Annę Kozar w 9 rocz. śmierci, Wacława i Jana Kozarów z prośbą o Miłosierdzie Boże i zbawienie wieczne.

11.00. + Genowefę, Mariana i Stanisława Pytel.

12.30.  Za parafian.

18.00. W intencji wnusi Julci z okazji 4 rocz. urodzin i jej brata Jasia oraz dziadka Mirosława w 56 rocz. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie, BB, opiekę MB na dalsze lata życia.           

PONIEDZIAŁEK 18 Stycznia

6.30. + Renatę Trzonek i jej rodziców.

7.00. + Zygmunta Brzezińskiego – 18 greg.

7.00. + Krystynę Kaczmarek, Mariannę i Jana Ogłuszka.

18.00. + Michała, Mariannę, Tadeusza i Jana Grzybków, Witolda i Rozalię Borowieckich.

WTOREK 19 Stycznia

6.30. + Dziękczynno-Błagalna z podziękowaniem za przeżyte lata, z prośbą o dalszą opiekę MB dla męża Grzegorza – od żony.

7.00. + Janusza Cieślika w 4 rocz. śmierci – od żony z dziećmi.

7.00. + Zygmunta Brzezińskiego – 19 greg.

18.00. Imieninowa Ks. Mariusza.

ŚRODA 20 Stycznia

6.30. + Zygmunta Brzezińskiego – 20 greg.

7.00. + Tomasza Węglińskiego w 1 rocz. śmierci i Marka Węglińskiego - od brata i syna Piotra.

7.00. + Genowefę Jaśkiewicz – od syna Jana z żoną i dziećmi.

18.00. Msza Św. Wotywna.

CZWARTEK 21 Stycznia

6.30. + Annę Panfil – od córki.

7.00. + Zygmunta  Brzezińskiego – 21 greg.

7.00. + Tomasza Borowskiego – od rodziny Służewskich.

18.00. + Cecylię Kamelską – od córki, wnuków  i prawnuków.

PIĄTEK 22 Stycznia

6.30. + Zygmunta Brzezińskiego – 22 greg.

7.00. + Edwarda Koryckiego.

7.00. + Mirosława Maciejewskiego – od brata Sylwestra z żoną i córką z rodziną.

18.00. + Józefę, Henryka Kierebińskich, Barbarę Kierebińską, zmarłych z rodziny Kierebińskich.

SOBOTA 23 Stycznia

6.30. + Kazimierę Sęk.

7.00. + Marię Dróżdż- od męża i córek z rodzinami.

7.00. + Zygmunta Brzezińskiego – 23 greg.

18.00. + Genowefę Rokita w 5 rocz. śmierci, Stefana Wulkiewicz.